Španělsko pevnina

Hledáte dovolenou v Evropě a jsou pro vás prioritní spalující slunce, písčité pláže a nádherná města? Poznáváte rádi bohatou kulturu vašich výletních destinací a slevit nechcete ani z historie? Je pro vás rozhodující i stoprocentní nabídka veškerých služeb? Pak vás rozhodně muselo zaujmout Španělsko, jihoevropská monarchie, která ročně táhne milióny turistů.

I když je pravda, že je tato země typická opravdu „nemilosrdným" a horkým počasím především ve vnitrozemí, její nádhery vše přebijí. Ojedinělá architektura Barcelony, královské parky a paláce Madridu, ale i nepopsatelná krása Sevilly, přesně to je Španělsko. Můžete sice navštívit i některé ostrovy, ale pevnina je opravdu nejkrásnější.

Objednejte si last minute na Španělskou pevninu, poznáte základní kameny celé Evropy.

Španělsko a jeho nejkrásnější místa

Je nesmírně těžké někde začít, protože je Španělsko ohromná a po všech stránkách bohatá země, a když byste chtěli navštívit i pouze ty monumenty, které si získaly světový věhlas, zabere vám to půl prázdnin. V podstatě budete vybírat pouze mezi několika oblastmi. Tou první je Katalánsko respektive Costa Brava, která je nádherná, typická svým divokým pobřežím a zakončená hrdou Barcelonou.

Mnohem rozsáhlejší a navštěvovanější oblastí je ale Andalusie v čele se svou královnou, Sevillou. Kontrast arabské architektury s křesťanskou přestavbou, nekonečné písčité pláže a teploty přesahující čtyřicet stupňů, to je přesně Španělsko na svém jihu. Vynechat byste pochopitelně neměli ani hlavní město monarchie, Madrid. Ten leží sice lehce stranou od nejrušnějších pobřežních letovisek, ale jeho památky za trochu cestování stojí.

Dovolená ve Španělsku

I když mělo ještě před nedávnem Španělsko nálepku počasím vyprahlého státu, který se ještě nedostal ze svých útrap po světových válkách, dnes to rozhodně neplatí. Španělsko je po všech stránkách moderní zemí, která se i přes svá nerostná bohatství zaměřila na turistický ruch, což pocítíte v každé destinaci.

Už tak nádhernou atmosféru, když na vás doslova na každém rohu dýchne špetka historie, okoření temperamentní obyvatelstvo, nekončící noční život a flamenco. Přes den je Španělsko pohodovou a až línou zemí, nicméně v noci rozhodně neusíná. I proto ho ale turisté milují.

Rezervujte si zájezd na Španělskou pevninu, to musíte zažít!

Seznam hotelů v Španělsko pevnina

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 6 014,00 Kč Detail hotelu

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.52 CZK

USDUSD = 21.74 CZK

Tagy

spanelsko

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist